MyECO, My English Classes Online, online yabancı dil eğitimine tamamen farklı bir vizyon getirmektedir.

VİDEO ANLATIMLI DERSLER

BİREYSEL ÇALIŞMA DERSLERİ

Zeynel Akgul

Zeynel Akgul @zeynelakgul

100,00 PUAN
Ozge Burcu Arslan

Ozge Burcu Arslan @ozgeburcuarslan

98,00 PUAN
Gizay Ozden

Gizay Ozden @gizayozden

96,00 PUAN
Sara Garagozlu

Sara Garagozlu @saragaragozlu

95,00 PUAN
AKIN DEMIR

AKIN DEMIR @akindemir

93,67 PUAN
Osman Bektas

Osman Bektas @osmanbektas

93,00 PUAN
Gatec

Gatec @gatec

91,50 PUAN
Gamze Dalbudak

Gamze Dalbudak @gamzedalbudak

90,00 PUAN
Gamze Karan

Gamze Karan @gamzekaran

90,00 PUAN
Yusuf Caglar

Yusuf Caglar @yusufcaglar

90,00 PUAN
Ebru Ciftci

Ebru Ciftci @ebruciftci32134

88,00 PUAN
Baris

Baris @baris11097

88,00 PUAN
Tolga Aydin

Tolga Aydin @tolgaaydin

88,00 PUAN
Semra Coskun

Semra Coskun @semracoskun

86,00 PUAN
Ali Parlar

Ali Parlar @aliparlar

86,00 PUAN
Ali Aydanli

Ali Aydanli @aliaydanli

86,00 PUAN
Cemal Caliskan

Cemal Caliskan @cemalcaliskan

85,67 PUAN
Altan Ince

Altan Ince @altanince

85,67 PUAN
Ceren Akca

Ceren Akca @cerenakca

85,50 PUAN
Cagdas Kavi

Cagdas Kavi @cagdaskavi

83,67 PUAN