MyECO, My English Classes Online, online yabancı dil eğitimine tamamen farklı bir vizyon getirmektedir.

Öğrenci Yorumları


 • Yucel Berkan @yucelberkan

  29 Ekim 2018, Pazartesi 23:04

  merhaba ben 66 yaşındayım.yeğenim bir kaç site gösterdi. En çok sizin yani MyECO sistemini beğendim.dersler benim gibi bu gün merak saranlar için harika.Hevesle testleri çözmek istedim.İyi kavramak ve yanlışlarımı düzeltmek için tekrarlamak istediğimde başarı gösteremedim.Tekrarlama fırsatı verilirse şahane olurdu.sevgiler başarılar

 • Seda Avci @sedaavci

  31 Ağustos 2018, Cuma 13:38

  Bugün sitedeki seviye belirleme testini çözdüm.Bence profesyonelce hazırlanmış bir test ancak Türkçe olan açıklamalar İngilizce'ye çevrilse iyi olur gerçekten.Onun dışında sitede bazı Türkçe kelimelerde yazım hataları var.Bunlar da düzeltilse iyi olur.İyi çalışmalar..

 • Hakan @hakan

  3 Haziran 2018, Pazar 11:58

  Merhabalar öncelikle herkese şöyle anlatayım arkadaşlar Fedakarlık yapan, emek harcayan, öğrencilerle ilgilenen harika bir kurum ve harika hocaları ile güzel işler yapan bir kurum, teşekkürler myeco ailesi.

 • Pelin Avci @pavci

  4 Mart 2017, Cumartesi 19:01

  Hazırladıkları eğitim kitaplarının içeriğine bayıldım üstelik konu anlatımlı videoları da çok iyi olmuş ihtiyaca yönelik gerçekten bu işi nasıl yapmaları gerektiğini çok iyi biliyorlar...

 • Anil Gurban @anilgurban

  6 Aralık 2016, Salı 18:01

  İngilizceye yeni başladıysanız yada orta seviyede olup konuları tekrar etmek istiyorsanız kesinlikle mükemmel bir kitap. Her konuyu basit detaylarla aklınızı yormadan ama öğreterek çok güzel bir şekilde anlatan kitap. Birkaç tavsiyede bulunmak isterdim her konuya başlamadan ,önceki gün o konuya göz atarak bilmediğiniz kelimeleri çıkarıp ertesi güne kadar bikaç tekrar yapmak sizin için daha iyi olur.

 • Tayfun Sakarya @tayfunsakarya

  30 Mart 2016, Çarşamba 14:22

  Merhaba.
  Yoğun bir iş temponuzun içinde ingilizce öğrenmek müthiş bir emek ve fedakarlık ister. candelas MyECOya gelmeden önce yeterince on araştırma yaptım fakat görüştüğüm bütün kurslarda sınıf ortamında kaybolup gideceğimin ve zamanımı boşa harcayacagimin farkına vardım. Çünkü belirli bir iş saatim olmadığı için kurslari kacirabilecektim. Fakat MyECO bütün programı bana göre ayarladı. Öğrenim boyunca nefret ettiğim ingilizceyi öğrenme mecburiyetindeydim ve ön yargim oldukça fazlaydı.bütün bu olumsuzluklar içinde MyECOya gittiğimde bir bir ön yargılarım kırıldı. Derslerim eğlenceli bir hal almaya başladı ve kurs günlerimi iple çekiyorum.samimi ve sıcacık bir ortamı var MyECOnun. Bence gelip bir bardak çay içmelisiniz. Ortamı yerinde görmeniz çok farklı olacaktır son olarak Akın hocam ve Hamide hocama ingilizceyi bana sevdirdikleri için çok teşekkür ederim.