MyECO, My English Classes Online, online yabancı dil eğitimine tamamen farklı bir vizyon getirmektedir.

MyECO Online Havacılık İngilizcesi Eğitimi


Özel Amaçlı İngilizce Eğitimlerinde uzman ve dünyaca ünlü CLIMB LEVEL 4 havacılık İngilizcesi Eğitim programının Türkiye resmi temsilcisi olan MyECO'dan sivil havacılık sektöründe uluslararası pilot olmak isteyen pilot adayları ve pilotlar için, uluslararası görev almak isteyen hostesler ve hava kontrolörleri için yüksek standartlarda bir eğitimdir… Bu eğitim Online Canlı Ders ve ONLINE Self-Study eğitim olarak ayrı ayrı planlanmıştır.

Eğitim Programımızın detayları için lütfen aşağıdaki bilgileri inceleyiniz.

MyECO Aviation English Program

MyECO Aviation English programında Öğrencinin seviyesi minimum intermediate B2 seviyede olmalıdır. Bu seviyenin altında çıkan öğrenciler İngilizce ön hazırlık eğitim programına yönlendirilir.

Bu seviyeden itibaren öğrenciye B2 seviyeden Gramer + Okuma + Dinleme + Yazma + Konuşma eğitimi verilir.

Bu eğitimin yanında öğrenci otomatik olarak dünyaca ünlü Climb Level 4 eğitimine 100 saat kayıt olur ve B2 seviyesinden itibaren Hem Intermediate ve Upper Intermediate (B2 & C1) seviyesinde gramer + okuma + yazma + dinleme + konuşma eğitimi alır hem de MyECO Aviation English programı isimli eğitimi alır.

100 saatlik Climb Level 4 eğitimi bir online self-study eğitimidir ve öğretmen eşliğinde kontrollü olarak tamamlanır. Bu eğitim ile havacılık terimlerini pekiştirecek, havacılık İngilizcesi dinleme kabiliyetinizi artıracak ve de dilerseniz uluslararası ICAO 4 sınavına hazırlanabileceksiniz.

 

MyECO Aviation English eğitim programının tablo gösterimi aşağıdaki gibidir.

 

LEVELS

 

Aviation English

 

 

 

(B2) Intermediate:

 

(C1) Upper-Intermediate:

 

 

60 hours

Online Live Lessons with a teacher 

Structures

Aviation English

 

100 hours Climb Level 4

Online Self-Study Lessons controlled by your teacher

 

 

Önemli Notlar:  

1.  Bu kursun amacı seviyesi B2 ve C1 olan öğrencinin ICAO 4 sınavına yönelik Structure + Reading + Vocabulary + listening ve Speaking alanlarında hazırlanmasıdır.

2.  Ağırlıklı olarak havacılık İngilizcesi kapsamında Listening, Speaking ve Reading becerileri ile beraber Structure geliştirilecektir.

3.  Bazı ders fonksiyonları şöyledir: ICAO alphabet, expressing necessity, orders & requests, warning, suggesting solutions to the problems..v.b.

4.  Bu eğitim Özel (Bire-Bir) ders şeklinde planlanmıştır. Kişiye özel ders günü ve saati planlanır. Arkadaş grubu ile gelen öğrenciler için özel indirimler mevcuttur. Tüm materyaller MyECO tarafından sağlanır.

5.  Bu eğitimi tamamen ONLINE CANLI DERS şeklinde alabilirsiniz. Online Eğitimler CANLI - HOCA desteği ile sanal sınıflarda verilir.

CLIMB LEVEL 4 programı nedir?

Climb Level 4 internet tabanlı bir İngilizce değerlendirme ve eğitim modülüdür.

Climb Level 4 hava trafik kontrolörleri ve pilotların bağımsız olarak çalışarak ICAO dil yeterlilik koşullarını karşılamalarını sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Konuşma Tanıma teknolojisindeki en son teknikleri kullanarak, ICAO Düzey 4 ve üzeri için gereken 6 dil becerisinin tamamını kapsar:

•   telaffuz

•   kelime bilgisi

•   yapı (dil bilgisi)

•   anlama

•   akıcılık

•   etkileşim  Climb Level 4 ICAO Düzey 3 veya 4'de olup, 4 veya 5. düzeye çıkmak isteyen pilot ve kontrolörler için uygundur.

Climb Level 4' da bulunan tüm alıştırmalar ve başvuru materyalleri havacılıkla ilgilidir -  bu da öğrencinin yüksek motivasyonunun korunmasına yardımcı olur.

Eğitim programı boyunca öğrenciler ne zaman isterlerse ipucu alabilir, cevaplarının doğruluğunu kontrol edebilir veya doğru cevapları görebilirler. Bu kontrolün öğrencide olması anlamına gelir.

Bu program MyECO Aviation English Programının içine entegredir. Ancak sadece bu programı satın almak isterseniz lütfen aşağıdaki videoyu izleyiniz ve dilerseniz Climb Level 4 web sitesini inceleyiniz.

 

Eğer bu programı inceledikten sonra denemek isterseniz lütfen info@myenglishclassesonline.com e-mail adresine kişisel bilgilerinizi ve talebinizi ileten bir e-mail gönderiniz.

Dilerseniz aşağıdaki linkden ilgili formu doldurunuz. Size mutlaka dönüş yapacağız. 

MyECO Aviation English ve Climb Level 4 eğitimlerini tamamlayan herkese MyECO Aviation English Certificate ve İngiltere'den Climb Level 4 Certificate verilir. Böylece dil becerinizi ICAO 4 sınavına girmeden de belgelendirebilirsiniz.

 

 

"MyECO Aviation English" ve "Climb Level 4" Eğitimleri ONLINE Dilediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda sizlerin hizmetindedir. 

Daha detaylı bilgi ya da sorularınız için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

 

Email: info@myenglishclassesonline.com

 

Telefon: 0 312 431 78 96

Mobile: 0 505 287 30 01