VIDEO COURSE
31.74K
Comprehensive English instruction for beginners to learn English, covering all topics from start to finish (A1 to C1 level). Buy this course has more than 200 video lessons and hundreds of activities with 90% off. Important Note: You purchase this course from UDEMY.COM. You can watch your courses on UDEMY.COM.
QUESTION
4.76

69,99

84% DISCOUNT
₺430,00
VAT included.

Dear visitor, 

This course is for Turkish students who want to learn English. All the videos in the course are in the Turkish language. If you want to learn English or improve your English skills, please see our other video lessons.

İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için baştan sona (A1 - C1 seviye) tüm konuları içeren kapsamlı İngilizce eğitimi. 200' den fazla video ders ve binlerce aktiviteden oluşan eğitimi % 90 indirimle satın alabilirsiniz.

Önemli Not: Bu kursu UDEMY.COM adresinden satın alırsınız. Kurslarınızı UDEMY.COM adresi üzerinden izlersiniz.

Önemli Uyarı: Bu kursu UDEMY.com web sitesinden satın alacaksınız. Kurslarınızı sadece UDEMY.com web sayfasından takip edeceksiniz.

4.76

335 Reviews

  Merhaba, kargo ücreti alıyor musunuz yoksa ürünün fiyatı burada yazdığı kadar mı? Kargo ücreti varsa fiyatı ne kadardır bilgilendirirseniz sevinirim.

  Merhaba benim indirim koduyla 70 lira diyor eğitim bu ders başı ücret mi.yoksa toplam kurs ucretimi

  Paket içeriği 70 lira diyor ancak 400 küsür lira ödeme çıkıyor

  Merhaba sıfırdan başlayıp rahatça ingilizce konuşabilme seviyesine gelebilir miyiz bu paketle

  Merhaba tek bir dersin ücreti mi 37 TL?

  Merhaba ben bir kitap aldım kitabın arkasında kazandın yazıyor İngilizce eğitimi için acaba ödeme yapmam gerekiyor mu ve bu eğitimin süresi var mı

  Udemy kursu alanlara sormak istiyorum, gerçekten de almaya değer mi, fiyatı fazla mi, abartılıyor mu ve sertifika almaktan ziyade ne kadar süre yogunlasiyorsunuz ne kadar sürede ilerlediğinizi hissediyorsunuz

  Sertifika almak için extra bir ücret talep ediyormusunuz

  Merhaba, kursu tam olarak bitirdiğimizde C1 seviye sertifika mı alacağız?

  E devlet onaylı mi

  İngilizce sertifikasını derslerimiz tamamen bitince alabiliyor muyuz

  Merhaba. Eğitimi şimdi satın aldığımızda ne kadar süre kullanabiliyoruz? Sınırı var mı? Yoksa bir kere alınca isteğimiz zaman ulaşma imkanına sahip miyiz?

  Merhabalar ben aldığım kitapla bi indirim kazandım bu indirimin süresi var mı şu anda bu eğitime katılamam ama ilerde katılmayı istiyorum

  Setifika elde edebiliyormuyuz

  Özenle hazırlanmış içerikler çok açıklayıcı ve anlaşılır düzeyde. Görsel kullanımı süper olmuş. Ögretmenlerin telaffuz ve tonlamalari da süper.

  Bu kursa başlamadan önce İngilizce seviyem oldukça yetersizdi şimdi ise İngilizcemin ilerlediğini hissedebiliyorum.

  Unuttuğum ve hatırlamak istediğim için kayıt oldum. Kursun tamamını bitirdikten sonra daha ileri seviyeler için çalışmalara devam edeceğim.

  Kesinlikle insanı yormayan bir anlatım tarzı var ayrıca okulda kalabalıkta kaçırdığım ya da oturtamadığım anları burada konu anlatımını tekrar izleyerek oturtabiliyorum. Emeklere sağlık

  Unuttuğum grammer konularını hatırlamak için almıştım ama hiç bilmeyen birinin dinlediğini düşünürsek bol pratikle güzel bir temel sağlar.

  şimdilik güzel ilerliyor baştan alanlar için ideal.

  Şun için gayet olumlu teşekkürler.

  Şu ana kadar kurs gayet hoşuma gitti ve bazı istisnalara değinilmesini de çok yararlı buldum. Emeğiniz için teşekkür ederim.

  Gayet beklediğim gibi bir kurs iyi gidiyor teşekkürler.

  7 yıldır ingilizceyi kullanmıyordum. C seviyesindeyken artık duyduklarımı anlayamayacak kadar köreldiğimi farkkettim. sıfırdan tekrar etmek ve her videodan sonra sınava girmek çok iyi oldu. Emeğinize sağlık. Intermediate seviyesine geldim bile :) eğitime keyifle devam ediyorum.

  Bir öğretmen olarak söylüyorum, daha iyi bir kurs olamaz.