MyECO, My English Classes Online, online yabancı dil eğitimine tamamen farklı bir vizyon getirmektedir.

My English Classes Online

Online İngilizce Dil Okulu

İngilizce Öğrenmek için ihtiyaç duyacağın herşey tek bir çatı altında

ONLINE CANLI DERSLER

Profesyonel Öğretmenler ile Canlı Dersler alın

30%' a varan İNDİRİM FIRSATLARI

ONLINE VIDEO DERSLER

200' ün üstünde Konu Anlatım Videoları

30%' a varan İNDİRİM FIRSATLARI

UDEMY KURSLARI

Yüzlerce soru ve aktiviteye daha ekonomik erişim

%90'a varan İNDİRİM FIRSATLARI

BAŞTAN SONA İNGİLİZCE
Eğitim Seti

%30' a varan İNDİRİM FIRSATLARI

PREV
NEXT

₺409,99 ₺29,99

Sıfırdan Başlayanlar İçin Baştan Sona İngilizce Eğitimi

İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için baştan sona (A1 - C1 seviye) tüm konuları içeren kapsamlı İngilizce eğitimi

200den fazla video ders ve yüzlerce aktiviteden oluşan ₺409,99 değerindeki eğitim %93 indirimle sadece ₺29,99

HEMEN SATIN AL

?>

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

Neden MyECO

MyECO, My English Classes Online, online yabancı dil eğitimine tamamen farklı bir vizyon getirmektedir.

MyECO Bir Dil Okuludur

MyECO sizlere Yüksek Standartta Online İngilizce Eğitimi sunar.

İngilizcenizi Geliştirin

Alanında profoyonel İngilizce öğretmenlerinden canlı ders alın.

Bol Aktivite ve Soru

Sizler için hazırlanmış video eğitimleri ile bol egzersiz yaparak İngilizcenizi geliştirin.

Yeni Arkadaşlar Edinin

Sizin gibi İngilizce öğrenmek isteyenlerle tanışın.

MyECO ile Nasıl İngilizce Öğrenirsiniz?
My English Classes Online

EN BAŞARILILAR

My English Classes Online ile İngilizce öğrenirken aynı zamanda skorlandırılırsınız ve başarı grafiğiniz oluşturulur.

Video Anlatımlı Dersler Tümünü Gör

Akin Ogrenci

Akin Ogrenci @talebeakin

98,00 PUAN
Ahmed H

Ahmed H @ahmedh

98,00 PUAN
Ozkan Adar

Ozkan Adar @ozkanadar

96,00 PUAN
Merve Celik

Merve Celik @mervecelik

96,00 PUAN
Sara Garagozlu

Sara Garagozlu @saragaragozlu

96,00 PUAN
Ummugul

Ummugul @ummugul

96,00 PUAN

Bireysel Çalışma Dersleri Tümünü Gör

Zeynel Akgul

Zeynel Akgul @zeynelakgul

100,00 PUAN
Oktay Gur

Oktay Gur @oktaygur

100,00 PUAN
Ozge Burcu Arslan

Ozge Burcu Arslan @ozgeburcuarslan

98,00 PUAN
Gizay Ozden

Gizay Ozden @gizayozden

96,00 PUAN
Sara Garagozlu

Sara Garagozlu @saragaragozlu

95,00 PUAN
AKIN DEMIR

AKIN DEMIR @akindemir

93,67 PUAN

Öğrenci Yorumları

Online Canlı Dersler Nasıl İşlenir?

Alanında profesyonel İngilizce öğretmenlerimiz ile eğitiminizi online internet üzerinden dilediğiniz yerde ve size uygun zaman dilimlerinde alabileceksiniz.

Video Anlatımlı Dersler İle Nasıl İngilizce Öğrenirim?

MyECO online İngilizce öğrenme platformu sizlere çok özel bir metot ile İngilizce öğrenme ve geliştirme fırsatı sunar. Peki bu sistemde neler var?

Bireysel Çalışma İle Nasıl İngilizce Öğrenirim?

MyECO online İngilizce öğrenme platformu sizlere çok özel bir metot ile İngilizce öğrenme ve geliştirme fırsatı sunar. Peki bu sistemde neler var?

İNGİLİZCE SEVİYENİ BELİRLE

My English Classes Online Seviye Belirleme Sınavı İle Güncel Gramer, Dinleme, Yazma ve Kelime bilgisi seviyenizi ölçebilirsiniz.

TEST YOURSELF