VIDEO COURSE
23K
Hundreds of lectures and vocabulary videos, as well as thousands of questions and activities at the Academic level. You can register for our course, with a 90% discount. Important Note: You purchase this course from UDEMY.COM. You can watch your courses on UDEMY.COM.
QUESTION
4.55

109,99

84% DISCOUNT
₺670,00
VAT included.

Dear visitor, 

This course is for Turkish students who want to learn English. All the videos in the course are in the Turkish language. If you want to learn English or improve your English skills, please see our other video lessons.

C1 & C2 İleri Seviye Akademik İngilizce Kursu adlı eğitim paketimizi UDEMY platformundan satın alabilirsiniz. C1 ve C2 ileri seviye tüm akademik İngilizce konularını kapsayan kursumuzda kelime videolarının yanında, binlerce aktivite yapacak ve soru çözebileceksiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak ileri seviye İngilizce kursumuza %90 indirimle kayıt olabilirsiniz.

Önemli Not: Bu kursu UDEMY.COM adresinden satın alırsınız. Kurslarınızı UDEMY.COM adresi üzerinden izlersiniz.

Önemli Uyarı: Bu kursu UDEMY.com web sitesinden satın alacaksınız. Kurslarınızı sadece UDEMY.com web sayfasından takip edeceksiniz.

Show More
4.55

159 Reviews

  Merhaba, Udemy'de şu an güncel fiyat 239,99 gözüküyor o yüzden % indirimin fiyata etkisinin daha fazla olması gerekmiyor mu ?

  İyi günler bu video paketi YDS İngilizce icin işime yarar mı acaba?

  acaba eğitimden sonra sertifika alıyormuyuz

  Her şey tane tane çok ifade edilir bir şekilde anlatılıyor. Slaytlar çok güzel. Renkler çok uyumlu.

  açıkçası çok beğendim aradığım dil kursunu buldum tek sorun kelime dağarcığı yeterli olmayan kişiler için özellikle vocabulary bölümlerinde anlamlarının eklenmesi gerektiğini düşünüyorum

  C1-C2 konusunda eksikliklerinizi tamamlamanız açısından çok güzel bir eğitim olmuş. Kitapları da sipariş verdim. Böyle faydalı bir eğitim olacağını düşünmemiştim açıkçası. Emeğinize sağlık. Teşekkürler.

  Henüz başladım, yaptığım yorum 3 topic içindir. Çok güzel bir yöntem ile anlatılmış, sıkılmadım, aksine keyif alarak önceden öğrendiklerimi yeniden hatırlamaya başladım.

  Kelime yoğunluğu daha fazla artırılmalı. Örnek cümleler İng.-Amerikan edebiyatından metinlerle desteklenmeli.

  Mükemmel , kendini geliştirmek isteyen ve en üst seviyelere gelmek isteyen arkadaşlar bu kursu rahatlıkla satın alabilirler . tavsiye ediyorum .

  Beynimden dumanlar çıkıyor sanırım gelişme var :)

  Çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. İnsanı sıkmadan tatlı dille bir anlatım mevcut. Kesinlikle tavsiye ederim. Gerek her konunun ardından pekiştirici testleri, gerek kelime videoları olsun çok emek harcandığını görmekteyim. Dilinize , emeğinize sağlık çok teşekkürle her bir hocaya...

  Son derece kaliteli bir kurs olup anlatımlar gayet açık ve anlaşılır. Video sonlarındaki testlerle sayesinde konuyu ne kadar iyi özümsediğinizi görebiliyorsunuz. Herkese öneririm, emeği geçenlere teşekkürler.

  Daha önce C1-C2 seviyesinde İngilizce bilgisine sahipken bir süre kullanmayınca dilde gerileme yaşadığımı fark etmiştim. Sıfırdan başlayıp her detayı kolay cümlelerle yeniden görmeyeceğim, daha akademik cümlelerle gramer bilgilerini hatırlayabileceğim bir kurs arayışındayken Udemy’de bu kurs karşıma çıktı. Koronavirüs salgını sebebiyle evlerden çıkamadığımız bu günlerde kursu satın aldım ve 3-4 hafta gibi bir sürede tamamladım. Beklediğimi buldum diyebilirim. Gramer konuları güzel bir sıra dahilinde ve gerçekten basit olmayan cümlelerle işlenmiş. Her konu anlatımından sonra yaklaşık 15 soruluk bir test sınavı ile öğrenim seviyenizi test edebiliyorsunuz. Bu test sınavlarını konuları unutmamak adına ara ara yeniden çözmeye devam edeceğim. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Siz de benim aradığım gibi bir kurs arayışındaysanız kursu kesinlikle öneririm! :)

  Bu kursa belli bir temelin üzerinde başladım ve kursun verdikleri istediğim niteliklere iyi bir şekilde cevap veriyor. Gereksiz ayrıntılarda boğulmadığınız fakat yeri gelince yeterli ve gerekli hatırlatmaları yapabilen iyi bir kurs.

  Kurs beklentilerimi karşılamakta. Sınavlardan önce temel bilgilerimi tazelememe yarayacak video ve quizlerle ilerliyor. Advanced seviyeye dair grammer detaylarını ve oldukça fazla kelimeyi öğrendim. Kendimi, İngilizce konusunda daha özgüvenli hissediyorum. Kursu tercih edeceklere öneririm.

  Sade, akıcı ve sıkmayan bir anlatım. Orta derecede İngilizce biliyorsanız bu kurs kesinlikle sizi tatmin edecektir.

  Çok memnun kaldım teşekkür ederim

  eğitimin sarmal eğitim modeli ile ilerlemesini çok beğendim ayrıca gramer yapısının nerelerde ve ne şekilde kullanılacağının açıklanması artı bir yön.

  Gramer konusunda gayet mantıklı ve detaylı açıklamaları olan bir kurs . Çoğu bildiğim ama mantıklı bir açıklamasını öğrenemediğim kalıpları iyi yakalayıp anlatmışlar . Gramer'iniz halihazırda iyi ama hep bir eksiklik hissedenler için ideal kurs .

  Kursu tamamladım. Grammer tekrarı için güzel bir kurs olduğunu düşünüyorum ancak kelime haznesini geliştirmek açısından çok yetersiz. Her bölümde çok fazla soru olması güzel bir şey, ancak sorularda çok fazla hata olduğu da gerçek. 15 sorudan en az 1'i veya 2'si hatalı olabiliyor. Tekrar gözden geçirmelerini tavsiye ederim. Yine de çok da mühim değil elbet konu tekrar için tercih edebilirsiniz. Emeğinize sağlık.

  alırken çok tereddüt ettim fakat çok yararı oldu şimdiden. anlatımı akıcı ve net. belirli bir temelin üzerine inşa ediliyor.

  Çok memnun kaldım.Ders anlatımı çok güzeldi ve üstüne test olması çok iyi olmuştu.

  Yes of course,Because I studied English preparation

  given examples are good

  B2 seviyeme geçtiğimiz yıl ulaştıktan sonra yeni bir kurs arayışına girdim. rutin bir şekilde neredeyse en baştan başlatan kurslardan uzak durmayı tercih ettim. bu noktada karşıma doğrudan seviyeye yönelik bu kurs çıktı. önizlemelerim ardından satın aldım. şu anda beklentilerimi karşılamakta. eksik gördüğüm bir noktaya da buradan değinmek isterim, sevgili hocalarım umarım dikkate alırlar. testlerde işaretlediğimiz yanlış şıkların neden yanlış olduğuna dair bir açıklama aradı gözlerim. bana göre doğru olan neden yanlıştı bunu öğrenmek isterdim. yanlış seçeneğin ardından doğruyu işaretleyip geçmek beni öğrenme konusunda tatmin etmedi. bu küçük ayrıntıya yalnızca ben ihtiyaç duyuyor olabilirim. tüm emekleriniz için kendi adıma çok teşekkür ederim. başarılarınızın devamını dilerim. sevgilerimle...