Read Reviews About MyECO

4.65

1208 Reviews

  Çok iyi bir uygulama derslerde de çok eğlenceli geçiyo çok keyif verici bir uygulama tavsiye ederim

  Gerçekten çok şahane bir uygulama hiç sıkılmıyor insan yaparken gayet eğleniyorum elinize sağlık hocam

  Güzel bir uygulama

  It is a very nice application, fun and educational, I recommend it.

  Çok güzeldi

  Gerçekten eğlenceli ve güzel bir site çok beğendim

  Çok eğlenceli ve güzel bir uygulama dizinde kullanmanizi tavsiye ederim????

  Çok güzel bir uygulama herkese tavsiye ederim

  Çok güzel uygulama akılda kalıcı İngilizcem çok iyi oldu

  Gerçekten çok harika çok eğlenerek kullanıyorum tavsiye ederim :)

  İngilizce bölüm okumuş yds lerden en az 90 almış biri olarak soruları beğenmedim. Mesela sırf caydırıcı olsun diye kelime sorusuna stable ve steady koyulmuş. After 400 generations of …..weather, the world is on the brink of violent climate change. A)steady C)stable. Mesela neden steady değil de stable anlamak mümkün değil. Daha nice garip kullanım. Galiba gereksiz kastırarak “Yargı dan 70 alıyorsan yds den 90 garanti” denmesi hedeflenmiş.

  What is name the of the museum ?
  The name of museum is “Anadolu Medeniyetler Müzesi”

  Where is it
  In turkey, in Ankara

Who established it?

  The Museum of Anatolian Civilizations was established in 1921.

  How old is the museum
  it is 103 years old.


  What kind of valuable items are preserved the Museum of Anatolian Civilizations ? Try to give as many details as possible

  The Museum of Anatolian Civilizations in Ankara is renowned for its extensive and valuable collection that spans several millennia, highlighting the rich history of Anatolia. Here are some of the key types of items and collections preserved in the museum:

  Prehistoric Artifacts: The museum has a significant collection of artifacts from the Paleolithic, Neolithic, Chalcolithic, and Bronze Ages. This includes items like stone and bone tools, figurines, and the remains of early settlements.

  Hittite Civilization Artifacts: One of the most prominent collections in the museum is from the Hittite civilization, which flourished in Anatolia from the 18th to the 12th century BCE. This includes

  english grammar a1 a2 kitabını çok beğendim eğlenceli ve bol pratik içeriyor tavsiye ederim :)

  Kitabı a1 a2 setini aldım ve yarısını çözdün. Sadece kitaptan öğrenmeye çalışıyorsanız sizi zorlayabilir. Kelime çeşitliliği bakımından fazla iyi olmuş. Ama dediğim gibi 0 dan başlarsanız ve bu kitabı alırsanız sizi bence biraz zorlayabilir .

  Çok hata var.İyi güzel ama aşırı yanlış mevcut

  Yeni başlayanlar için muazzam bir kitap içerikleri kaliteli gerçekten öğretmek için yapılmış harbiden tavsiye ederim

  Yeni başlayanlar için çok uygun bir kitap. Kendi başınıza dahi ilerleme kaydedebilirsiniz. Halk eğitim kursunda kullanıyoruz.

  Gerçekten güzel bir kitap

  Yds puanımı arttırmak için C1&C2 Reading kitabını aldım. Alıştırmalar ile keyifle kelime tekrarı yapabiliyorsunuz. Hazırlayan eğitmenlerin emeklerine sağlık.

  Kitab pek kötü değil ama baya yanlış cevaplarlar var cevab anahtarın da bu çok rahatsız ediyor açıkçası kafa karıştırıyor ve sinir bozucu oluyor lütfen dikkat etin cevab anahtarına

  Kitabın içeriği ve ogretme tekniği temel seviye için çok iyi..

  The course was perfect.

  This course is useful for me, thank you.

  Cok guzel ve aciklayici oldugu icin bu puani verdim. İng calismaya yeni basladim diyebilirim. Umarim ileriki hikayelerden de bu sekilde memnun kalirim. Kendimi basit sekilde anlatabilmek icin dersinizi satin aldim. Ve simdilik cok iyi hissediyorum… thank you???

  hem konuları hikayelerin içinde anlatılması hem de kelimelerin yapılarının anlatılması olaya başka bir boyut kazandırmış bence