MAĞAZA

MAĞAZA

Kullanım Koşulları

MyECO – My English Classes Online – Kullanım Koşulları

Bu kullanım şartları MyECO web sitesini ve hizmetlerini (MyECO hizmetleri) kullanabilmeniz için izin verilen kuralları ifade etmektedir.

MyECO hizmetini kullanmadan önce lütfen bu kullanım koşullarını dikkatlice okuyunuz. MyECO hizmetlerini herhangi bir şekilde kullanarak ya da giriş yaparak, burada tanımlanan kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

Burada bulunan bütün kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız, hiçbir şekilde MyECO hizmetlerine giriş yapmayınız ya da kullanmayınız. MyECO önceden bildirmeksizin bu kullanım koşullarını güncelleme hakkına sahiptir.

* MyECO eğitim platformuna üye olduğunuzda bizlerden size gelecek tüm bildirimleri kendi rızanız ile kabul etmiş, Kullanım şartları, Gizlilik Politikası, Satış Sözleşmesi, İptal ve İade Politikası okuyup onayladığınızı beyan etmiş olacaksınız. *

YASADIŞI YA DA YASAKLANMIŞ KULLANIM

MyECO hizmetlerini burada belirtilen kullanım koşullarını ihlal edecek şekilde, yasa dışı ya da yasaklanmış bir şekilde, MyECO sunucusunu ya da ona bağlı sunucularını bozacak, zarar verecek, etkisiz hale getirecek, kapasitesini aşacak şekilde ya da MyECO hizmetlerini kullanan diğer kişilerin kullanımını ve zevkini etkileyecek şekilde kullanamazsınız.

MyECO hizmetlerine ya da MyECO sunucusunun bağlı olduğu ağlara ve bilgisayar sistemlerine hiçbir şekilde izinsiz giriş teşebbüsünde bulunamazsınız. MyECO hizmetleri tarafından taammüden size sunulmadığı takdirde, hiçbir şekilde hiçbir materyal ya da bilgi edinemezsiniz.

TELİF HAKKI VE İZİNLER

Bu sitedeki tüm içeriğin telif hakkı MyECO ve bağlı olduğu Candelas Uluslararası Eğitim ve Danışmanlık Şirketine aittir. Bu sitedeki hiçbir materyal bizim önceden bir yazılı iznimiz olmaksızın yeniden üretilemez, kaydedilemez, değiştirilemez ya da dağıtımı yapılamaz. İzin istekleri aşağıdaki e-posta adresi yoluyla merkez ofisimize gönderilmelidir. info@myenglishclassesonline.com

BAĞLANTILAR

Bu websitesi 3. Parti websitelerine bağlantı içerebilir. MyECO bu sitelerin içeriğinden kesinlikle sorumlu değildir ve dahası, bu tür sitelere giriş yapmanız ve bu sitelerde bulunan hizmet ve ürünleri kullanmanız için hiçbir tavsiye ya da tasdikte bulunmaz.

SPAM E-POSTA

MyECO, kullanım yoluyla, sizin tarafınızdan, başkaları tarafından ya da bu kullanım koşullarını ihlal edecek bir şekilde MyECO hizmetlerine gönderilen spam ya da istenmeyen posta aktarımı yoluyla onarılamaz bir şekilde zarar görebilir ve MyECO, böyle bir aktarım durumunda (yasa ile belirtilmiş diğer tüm gerekliliklere ek olarak), ihtiyati tedbir alma hakkına sahiptir.

İHRAÇ İDARESİ KANUNLARI VE DÜZENLEMELERİ

Web sitesinde bulunan herhangi materyalin ya da içeriğin belirli ihraç kanunlarına ve düzenlemelerine tabii olabileceğini kabul ve taahhüt edersiniz. Sitede bulunan bir materyalin veya içeriğin herhangi bir geçerli ihraç kanununa ve herhangi kanuni düzenlemelere göre değiştirilmesi yasaktır. Web sitesinde bulunan herhangi bir materyalin ya da içeriğin, direkt olarak buradan alınmamasını, elde edilmemesini, kargolanmamasını, transfer edilmemesini, yeniden dolaylı ya da dolaysız bir şekilde ambargolu ya da yasak ülkelere ya da bu ülkelerin milletlerine ihraç edilmeyeceğini taahhüt edersiniz.

FERAGATNAME

Bu site hiçbir garanti olmaksızın sunulmaktadır. MyECO, ticarete elverişlilik ve belirli bir amaca uygunluk, ayrıca hak ihlali veya hak ihlali ile ilgili bir ima edilen herhangi bir garantiyi reddeder. MyECO, siteye veya içeriğindeki uygunluk, doğruluk, erişilebilirlik veya kesintiler, virüsler veya diğer kusurlardan sorumlu değildir. Hiçbir durumda, MyECO, bu tür zararların olasılığı hakkında ve ihmalden bağımsız olarak haberdar edilmiş olsa dahi, kullanıcılara veya bilgisayar sistemlerine veya başka türlü hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz.

SORUMLULUK SINIRLAMASI

Burada bulunan hiçbir şeyi ihlal etmeksizin, MyECO hizmetlerinin ve web sitesinin kullanımı ve uygulanmasından ortaya çıkan tüm risklerden sizin kendinizin sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz.

Dahası, geçerli kanunun izin verdiği kapsamda, MyECO, çalışanları, yöneticileri, ya da işçileri, böyle hasarların oluşabileceğini önceden bildirmiş olsa bile, sitenin hizmetlerinin kullanımından kaynaklı olarak iş kazanımlarındaki kayıp, kar kaybı, kayıp veri ya da belge gibi kişilerin ya da kurumların etkilendiği hasarlardan ya da dolaylı ya da dolaysız, kazara ya da taammüden oluşan zararlardan sorumlu değildir.

GEÇERLİ KANUNLAR VE YARGI

Bu kullanım koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olarak, yasalara karşı gelmeyecek şekilde yürütülür ve bu kullanım koşullarından kaynaklanan herhangi bir yasal durumda Birleşmiş Milletler ya da uluslararası ürün satış yasalarına değil sadece TÜRKİYE, ANKARA mahkemelerine başvurulacağını taahhüt edersiniz.

EK MADDELER

MyECO İngilizce öğretimi için kurulmuş olan sosyal bir platformdur. Amacı dışı kullanımlardan kullanıcı kendisi sorumlu olacaktır.

Telif Hakkı

Tüm Hakları Saklıdır. © 2020

MyECO

Daha fazla göster