Publications

A-to-Z English Books to learn English from the most basic level to the most advanced level.


PUBLICATION
4.25K
Our book (Develop Your Grammar) has been prepared for Turkish students or any person who wants to learn English with the help of Turkish. It is an Intermediate B1 & B2 level English book.
444 PAGE 15000+ ACTIVITY

Dear Visitor, this book is an English Grammar book for the Turkish market ONLY or the people who know Turkish and want to learn English with a Turkish explanation. Therefore, all the information on this page is in Turkish. If you would like to get more detailed information about our books, please contact us at the e-mail addresses below. Please contact us if you live outside Turkey and need materials to improve your English.

Sayfa Sayısı: 444

Kategorileri:                 

YDS hazırlık + Toefl hazırlık + Ielts hazırlık + Genel İngilizce + İngilizce Kitap + Orta seviye YDS Hazırlık + Üniversite Atlama Hazırlık Kitapları + İngilizce Yardımcı Kaynak + YKS Hazırlık + YÖKDİL Hazırlık + Gramer

Ürün Özellikleri ve Detaylı Bilgi:

▪ Detaylı Türkçe Anlatım

▪ 15000+ Soru ve Aktiviteler

▪ B1 & B2 Intermediate Orta Seviye

▪ Öğretici Dinleme Aktiviteleri

▪ Youtube Konu Anlatım Videoları

Değerli Öğrencimiz,

DEVELOP YOUR GRAMMAR kitabını hizmetinize sunduğumuz için çok mutluyuz. Elinizde tuttuğunuz bu kitap sadece bir gramer kitabı değildir... Avrupa Ortak Dil Kriterlerine uygun olan kitabımız ile bu güne kadar öğrenmeye çalıştığınız ileri seviyede İngilizce dil yapılarını farklı bir Türkçe açıklama mantığı ile çalışabilecek ve kısa sürede ilerleme kaydedebileceksiniz.

Kitapta orta seviye ve ileri düzey yapılar açık, kısa ve sade bir anlatımla açıklanmıştır. Bol akti- viteler ve sorular ile desteklenen bu anlatımlar öğrendiğiniz yapıları unutmamak üzere hafızanıza iş- leyecektir. Bol soru çözdürerek öğreten eğitim modelini benimseyen kitabımız öğrendiğiniz yapıları ve kelimeleri unutmanıza engel olacak tekrarlı aktiviteler içermektedir.

Aktiviteler “sarmal sistem” içinde sıralanmıştır. Yani gördüğünüz bir yapı ile ilgili bir aktiviteyi ilerleyen aşamalarda tekrar tekrar göreceksiniz. Yine, sonraki ünitelerde göreceğiniz bazı yapılar önceki aktiviteler içinde karşınıza çıkar, böylece zihniniz konulara hazırlanır.

Kitaba eklediğimiz orta düzey ve ileri seviyede “dinleme” çalışmaları ile İngilizce dinleme be- cerinizi de geliştirebilecek, ayrıca cümle tamamlama aktiviteleri ile “writing” yazma kabiliyetinizi artırarak sağlam bir ileri düzey yazma temeli oluşturabileceksiniz. Dinleme aktiviteleri Amerikalı ve İngiliz öğretmenlerce okunmuştur. Böylece her iki telaffuzu öğrenmiş olacaksınız.

Kitabımızı dilerseniz “Self-Study” olarak bireysel çalışabilirsiniz, dilerseniz bir öğretmen eş- liğinde sınıf ortamında da kullanabilirsiniz. Kitabımız okul ortamında kullanmaya müsait olarak tasarlanmıştır.

“Develop Your Grammar” kitabını bitirdiğinizde Intermediate – B1 ve B2 seviyesini tamam- lamış, bu seviyedeki tüm gramer yapılarını görmüş; ayrıca B1 & B2 seviyesinde dinleme ve yazma kabiliyetinizi artırmış olacaksınız.

“Develop Your Grammar” üç kitaptan oluşan serimizin ikinci kitabıdır. Üçüncü kitabımız “Advance Your Grammar” ile upper-intermediate & advanced (C1 & C2) seviyelerini tamamlaya- cak, ilk kitabımız “Temel İngilizce Dil Bilgisi” ile Elementary (A1 & A2) seviyelerini tamamlamış olacaksınız.

5

1 Reviews

    Kitaplarınızdan olan '' Develop your grammer'' adlı kitabınız (B1-B2 seviyesi) çok çok güzel. Harika bir mantık ve dizilim içinde yazılmış. Bu kitabınızı YDS ön hazırlık bağlamında öğrencileri B1-B2 seviyesine getirmek için kullanıyorum. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.