Advance Your Listening

Advance Your Listening

Important! VAT INCLUDED

Dear Visitor, this book is an English Grammar book for the Turkish market or the people who knows Turkish and want to learn English with a Turkish explanation. Therefore, all the information on this page is in Turkish. If you would like to get more detailed information about our books, please contact us at the e-mail addresses below.

Türkçe Anlatımlı ADVANCE YOUR LISTENING Kitabımız hakkında DETAYLI BİLGİ

YAYINEVİ:    İREM YAYINCILIKİngilizce Dinlememi nasıl geliştirebilirim

YAZARLAR:   AKIN DEMİR  &  SEÇKİN ESEN  &  DANİELS AİDE OKUN 

ISBN:            9786054775675

 

DVANCE YOUR LISTENING kitabını hizmetinize sunduğumuz için çok mutluyuz. Avrupa Ortak Dil Kriterlerine uygun olan Kitabımız ile orta seviyede olan dinleme becerinizi ileri seviyeye “C1 & C2” taşıyabileceksiniz.

Kitabımızda ileri düzey dinleme aktiviteleri çeşitli akademik ve akademik olmayan güncel konulardan oluşturulmuştur.

Kitabımızın temel hedefi İngilizce dinleme ve algılama becerinizi en üst seviyeye çıkartmak, böylece dinleme kabiliyetinizi geliştirirken eğer herhangi bir İngilizce sınava girecekseniz bu konuda hazırlanmanızda size destek olmaktır.

Dinleme aktivitelerini takip eden sorular Toefl IBT, Toefl ITP, Toefl PBT, IELTS, FCE, TSK Dinleme Sınavı, COPE ve Profeciency Sınavlarında çıkan soru tarzları göz önüne alınarak ABD’li profesyonel öğretmenlerce yazılmıştır.

Advance Your Listening kitamız ile dinleme becerinizi geliştirirken yukarıda verdiğimiz sınavlarda çıkan dinleme sınavlarına çok daha hazırlıklı girebileceksiniz. 

Lütfen unutmayınız. Yukarıda verdiğimiz sınavlar sizlerin dinleme becerinizi test eder ve seviyenizi puanlındırır. Bundan dolayı dinleme becerinizin en üst seviyede olması puanınızı doğrudan etkileyecektir. Kitabımız bu şekliyle sizlere maksimum katkı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Örneğin IELTS sınavına hazırlanıyorsanız, diğer sınavlarda çıkan soru stilleri becerinizi geliştirecek ve kitapta bulunan IELTS benzeri dinleme soruları ise sınav formatına sizi hazırlayacaktır. 

Kitapta bulunan soru stilleri başlıklar halinde şu kategorilerden oluşur;
Lectures 
Long Dialogues
Short Dialogues
Restatement
Inference
Note Taking

Dinleme aktiviteleri Amerikalı ve İngiliz öğretmenlerce okunmuştur. Böylece her iki telaffuzu öğrenmiş olacaksınız.

Kitabımızı dilerseniz “Self-Study” olarak bireysel çalışabilirsiniz, dilerseniz bir öğretmen eşliğinde sınıf ortamında da kullanabilirsiniz. Kitabımız okul ortamında kullanmaya müsait olarak tasarlanmıştır. Özellikle kolejlerin 11. ve 12. Sınıflarında, İngilizce dil kurslarında, Bilkent, ODTÜ gibi üniversite hazırlık sınıflarında temel ya da destek kitap olarak okutulabilir. 

“Advance Your Listening” kitabını bitirdiğinizde Advanced – C1 ve C2 dinleme seviyesini tamamlamış, ayrıca C1 & C2 seviyesinde dinleme ve yazma (Note-Taking) kabiliyetinizi artırmış olacaksınız.

Saygılarımızla
Akın DEMİR & Seçkin ESEN & Daniels Aide OKUN


Yazar iletişim bilgileri:

Akın Demir                E-mail: akin@candelasegitim.com            Facebook:    facebook.com/AKIN.DEMIR.CANDELAS
Seçkin Esen              E-mail: seckin@candelasegitim.com         Facebook:    facebook.com/esenseckin
Daniels Aide Okun     E-mail: danielsokun@yahoo.com              Facebook:    facebook.com/aideghogho

 

Tags : TOEFL ve IELTS için dinleme puanımı nasıl artırabilirim , Üniversite hazırlık atlama için dinleme kitabı , TSK dinleme sınavından nasıl geçebilirim? , advance seviye ingilizce , TSK dinleme sınavları için ingilizce , TSK dinleme sınavı için kitap , en kaliteli ingilizce dinleme kitabı , ISBN NO: 9786054775675 , ingilizce kitap al , TOEFL ITP için dinleme kitabı , COPE için dinleme kitabı ,

 

Advance Your Listening

Important! VAT INCLUDED

Yorumlar

0 Comment

Write a comment