MyECO, My English Classes Online, online yabancı dil eğitimine tamamen farklı bir vizyon getirmektedir.
Temel İngilizce Dil Bilgisi Temel İngilizce Dil Bilgisi $10 $8
Temel İngilizce Dil Bilgisi kitabı Elementary A1 & A2 seviyede cümle yapıları, kelime bilgisi ve dinleme becerisi edinmenizi sağlar. Avrupa Dil kriterlerine ve MEB müfredatına uygun olan bir kitaptır.
İNCELE / SATIN AL
Develop Your Grammar Develop Your Grammar $10 $8
Develop Your Grammar kitabı Intermediate B1 & B2 seviyede cümle yapıları, kelime bilgisi ve dinleme becerisi edinmenizi sağlar. Avrupa Dil kriterlerine ve MEB müfredatına uygun olan bir kitaptır.
İNCELE / SATIN AL
Advance Your Grammar Advance Your Grammar $10 $8
Avrupa Dil kriterlerine ve MEB müfredatına uygun olan Advance Your Grammar kitabı Upper- Intermediate C1 ve Advanced C2 seviyede cümle yapıları, kelime bilgisi ve dinleme becerisi edinmenizi sağlar.
İNCELE / SATIN AL
Advance Your Listening Advance Your Listening $10 $8
Avrupa Dil kriterlerine uygun olan Advance Your Listening kitabı Upper- Intermediate C1 ve Advanced C2 seviyede kelime bilginizi ve dinleme becerinizi geliştirmek için mükemmel bir kitaptır.
İNCELE / SATIN AL
Temel ve Orta Seviye Gramer Kitap Paketi Temel ve Orta Seviye Gramer Kitap Paketi $20 $15
Kitaplarımızın ikisini beraber özel indirimle sipariş edebilirsiniz. Temel İngilizce Dil Bilgisi A1 & A2 seviyede, Develop Your Grammar ise B1 & B2 orta seviyededir.
İNCELE / SATIN AL
Orta ve İleri Seviye Gramer Kitap Paketi Orta ve İleri Seviye Gramer Kitap Paketi $20 $15
Kitaplarımızın ikisini beraber özel indirimle sipariş edebilirsiniz. Develop Your Grammar B1 & B2 orta seviye, Advance Your Grammar ise C1 & C2 ileri seviye kitaplardır.
İNCELE / SATIN AL
Temel, Orta ve İleri Seviye Gramer Kitap Paketi Temel, Orta ve İleri Seviye Gramer Kitap Paketi $30 $23
Kitaplarımızın ÜÇÜNÜ özel indirimle sipariş edebilirsiniz. Temel Dil Bilgisi A1 & A2, Develop Your Grammar B1 & B2 ORTA, Advance Your Grammar ise C1 & C2 İLERİ seviye kitaplardır.
İNCELE / SATIN AL
İleri Seviye Gramer ve Dinleme Kitap Paketi İleri Seviye Gramer ve Dinleme Kitap Paketi $20 $15
Kitaplarımızın ikisini beraber özel indirimle sipariş edebilirsiniz. Advance Your Grammar C1 & C2 İLERİ seviye, Advance Your Listening ise C1 & C2 ileri seviye kitaplardır.
İNCELE / SATIN AL
Orta ve İleri Seviye Gramer ve Dinleme Kitap Paketi Orta ve İleri Seviye Gramer ve Dinleme Kitap Paketi $30 $23
Kitaplarımızın ÜÇÜNÜ özel indirimle sipariş edebilirsiniz. Develop Your Grammar B1 & B2 ORTA, Advance Your Grammar ve Listening ise C1 & C2 İLERİ seviye kitaplardır.
İNCELE / SATIN AL
Baştan Sona İngilizce Kitap Paketi Baştan Sona İngilizce Kitap Paketi $40 $30
Kitaplarımızın DÖRDÜNÜ özel indirimle sipariş edebilirsiniz. Temel Dil Bilgisi A1 & A2, Develop Your Grammar B1 & B2 ORTA, Advance Your Grammar ve Listening C1 & C2 İLERİ seviye kitaplardır.
İNCELE / SATIN AL